.
<<  Widex İşitme cihazları  >>

Widex Aikia İşitme Cihazları

 

GÜRÜLTÜ İŞITME

 

Işitme cihazı işini yaparken AIKIA ile rahatlayabilirsiniz. bir akşam yemeği ya da bir kafede gibi gürültülü ortamlarda dinlemek zamanlarda bile en iyi ihtimalle bir sorun olabilir. 

Widex Inteo İşitme Cihazları

Sesi aramayı bırakın, ses size gelsin
Inteo, sesin size ulaşabilmesi için  ideal koşulları size sağlar, ses arkadan gelse bile. Yakınlarımız, arkadaşlarımız veya meslektaşlarımızla olsun hepimiz için iletişim önemlidir. Inteo ile rahat iletişiminiz yalnızca önünüzde olan kişilerle birebir konuşma ile sınırlı olmaktan çıkar.

Widex Baby İşitme Cihazları  Bebekler için tasarlanmıştır

 

WIDEX BABY440 bebekler için özel olarak tasarlanmış tek işitme cihazıdır.bebeğinizin pek fark böylece giymek inanılmaz derecede küçük ve rahattır.

Widex MenuSuper İşitme Cihazları

Ve bütçeniz - Eğer işitme kaybı varsa, bu işitme cihazı sizin için özel olarak hazırlanabilecek bir çözüm bulmak her zaman kolay değildir.

Widex Bravissimo İşitme Cihazları

Yönlü ve çok yönlü mikrofon bir seçim yardımı modelleri işitme geniş bir ürün yelpazesi. Serisi kaybı, bireysel tercih ve ihtiyaçlarına işitme hemen hemen her türlü kucaklar.

Widex Mind 440 İşitme Cihazları

Widex işitme cihazları olağanüstü sesleri ile tanınmaktadır. Olağanüstü ses kavramı mindT440 serisi ile daha da geliştirilmiştir - daha gelişmiş teknolojiye ve daha gelişmiş işlevlere sahiptir.

Widex Bravo İşitme Cihazları İnsanlar Arasında


Widex, işitme kaybı olan insanlara her zaman daha büyük olanaklar sunan kaliteli işitme cihazları üretmenin gururunu yaşamaktadır.

Widex Passion İşitme Cihazları Ayrıntıya Adanmışlık

Bir konu sizi ne kadar etkilerse o kadar ayrıntıya dikkat edersiniz. Biz de bu nedenle Widex PassionT - dünyanın en küçük kanal-içi alıcılı (receiver-in-canal, RIC) işitme cihazını geliştirdik.

Widex Clear İşitme Cihazları WIDEX CLEAR 440 yararları

 

Doğal Detaylı ve net ses : CLEAR440 yeni sıkıştırma sistemi yumuşak sesler ve yüksek sesler arasında değişen düzgün ve rahat olmasını sağlar.

Widex Real İşitme Cihazları

SESSİZLİKTEN KURTUL VE HAYATA YAKINLAŞ

Yeni Widex REAL serisi işitme cihazları kullanıcılarının, seslerin gerçek dünyasına yakınlaşmasını sağlar. REAL işitme rahatlığı ve ses kalitesinde en üstün cihazı kullanım kolaylığı ve uygunlukla bir arada isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Widex Flash İşitme Cihazları

 

Amacımız, özgünlük, kararlılık ve güvenilirlik ilkelerini gözeterek, işitme kaybı olan tüm insanlara, işitmesi normal olan kişiler ile aynı şekilde iletişim kurma fırsatları sunabilen, yüksek kaliteli işitme cihazları üretmektir.

Widex Senso İşitme Cihazları

 

Artık ağır veya çok ağır işitme kaybı olanlar da SENSO'nun rahatlık ve kalitesinden yararlanabilecekler. Konuşma becerilerini yeni kazanmaya ya da geliştirmeye başlayan çocuklar veya yıllar boyunca duyamadığı seslerin keyfini yeniden keşfeden yetişkinler...