.
<<  Unitron Moxi  >>
.
 
     
 

Unitron Moxi RIC  işitme cihazı ailesi, eşsiz şık tasarım ve doğal ses kombinasyonuna sahiptir. Şimdi Unitron’un North platformu tarafından desteklenen Moxi, açık kulak işitme cihazlarını yeni boyutlara taşıyor.

Ödüllü Tasarım

Moxi ailesinin iki reddot ödülü (2014, 2015) ve iF Ürün Tasarım Ödülü bulunuyor.

Sizler için özenle tasarlanmış, inanılmaz kompakt gelişmiş Moxi işitme cihazları, konfor, tasarım ve dizaynın yanı sıra yüksek kaliteli görünüm ve izlenim için sizleri bekliyor.

İyi tasarım aynı zamanda kullanım kolaylığı anlamına gelir – Moxi alıcıları bağlamak kolaydır, kodlama işaretleyicileri çok görünürdür ve programlama portlarının bulunması kolaydır.

     
 

Yenilikçi Teknoloji, İnanılmaz Doğal Ses

Unitron Moxi’nin olağanüstü şık ve küçültülmesine rağmen, ses Moxi’nin gerçekten parladığı yerdir. SpeechZone özelliğine sahip olan Moxi, ses ortamının ne kadar zor olursa olsun, yönlü mikrofonlarını otomatik olarak konuşma esnasında sıfıra ayarlar. SpeechZone 2, 360 derecelik konuşma algılaması için son derece zor arka plan gürültüsü çekiyor. Bu teknoloji ile, konuşmalarında bir yenilgi yaşamanıza gerek kalmadan partilere ve buluşmalara güvenle katılabilirsin.Moxi ayrıca, değişen ortamları otomatik olarak tanımlamak için SoundNav, ani patlama sesleri etrafındaki rahatsızlığı azaltmak için AntiShock ve anlaşılabilirliği artırmak için amplifikasyonu rahatça geçirebilmek için Otomatik Uyarlama Yöneticisi gibi kullanışlı araçlar kullanmaktadır.

 

Unitron işitme cihazları, bağımsız IP derecelendirme kuruluşu tarafından IP testinden geçirilmiştir.IP testi, toz ve suya maruz kaldığında bir işitme cihazının dayanıklılığını ölçmek için yapılan test standart protokoldür.  Bütün ürünlerimiz bu sıkı IP testinden geçirilmiş ve mükemmel  bir sonuçlar alınmıştır. Yalnız kullanıcılarımız için küçük bir açıklama yapmak gerekir. İşitme cihazlarımız tamamen su geçirmez değildir. İşitme cihazları duşta veya yüzerken asla kullanılmamalıdır. Ama cihazınızı lavaboya yanlışlıkla düşürüldüğünde, aniden başlayan bir yağmurdan sonra  zarar görmeyecektir. Yani kısa süreli su temaslarına karşı dirençlidir. Bu tür temaslardan sonra işitme cihazınızı kurutarak  kullanmaya tekrar başlayabilirsiniz.

 

İstediğiniz İşitme Cihazı; North platformu ürünler duyma kayıplı kişilerin aradıkları doğal bir sesi vererek üç faklı teknolojilerin yaratılmasına yol açmıştır. Anlaşılabilir konuşmalar (Speech Zone2), Otomatik ortam seçimleri (SaundNow) ve Ses Analizoru (Saund Conductor): Bu üç kombine özellik kullanıcıların konuşmayı anlama ile alakalı sorunlarını büyük ölçüde çözecektir.

 

Teknoloji ve Konfor Özellikleri

  • SoundNav – Yedi farklı ortamı otomatik olarak tanımlar ve sınıflandırır

  • Ses İletken – Ses kalitesini doğal tutmak için her benzersiz dinleme ortamı için dinamik olarak dengeler

  • SpeechZone, SpeechZone 2  – Manuel ayarlamalar yapılmaksızın zorlu dinleme durumlarında otomatik olarak konuşma alanlarına girer

  • Otomatik Uyarlama Yöneticisi – Optimum konuşma anlayışını desteklemek için amplifikasyonu rahatça geçişi

  • Binoral Telefon – Cep telefonundan kablosuz olarak akar veya ayrı aksesuarlar olmadan doğrudan kulağa

  • Pinna Etkisi  – Doğanın gerçek yönü için pinna’nın doğal akustiğini yeniden oluşturur

  • Doğal Ses Dengesi  – Doğal ses kalitesini korumak için işitme cihazının ayarlarını sürekli olarak izler ve düzenler

  • AntiShock – Sesleri tamamen kaldırmadan ani darbe seslerini hafifleterek konuşmanın netliğini korur