.
<<  Teknik Servis Hizmetleri  >>
 
 

Yeni almış olduğunuz ürünler fabrikasyon hatalarına karşı 2 - 5 yıl garanti kapsamındadır. Ancak kullanıcı hatalarından arızalan işitme cihazı garanti kapsamında değildir.

Herhangi bir nedenden bozulan işitme cihazların, tamir bakım ve servis hizmeti mevcuttur.

6 ayda bir ücretsiz bakım ve temizleme hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Bu bakım, işitme cihazınızın kullanım ömrünü uzatır, randımanlı kullanmanızı sağlar.

Yeni almış olduğunuz işitme cihazı 2 - 5 yıl içinde 3 defa tamire gelirse (Kullanıcı hataları hariç) işitme cihazınızı yenisiyle değiştiriyoruz. Tamire ve bakıma gelen işitme cihazlarının, uzman kişilerce tamir ve bakımı yapılır.

 
                 
 

  İşitme cihazları kullanıcıları için en önemli olan, sağlıklı hizmet alabilecekleri güvenilir bir teknik servistir. Bunun bilinç içersinde teknik servis hizmetimizin mükemmel olması için elimizden gelen gayreti gösterdik ve gelen şikayetleri büyük bir titizlikle inceledik. Servisimize gelen diğer marka kullanıcılarının sıkıntıları vardı.

 

Genelde bu sıkıntılar;


- İşitme cihazımızı tamirde verdik ama hala alamadık.


- Bizden yüksek ücret istediler.


- Ellerinde parça yokmuş sipariş verdiler.


- Cihazımızın fazla bir problemi yoktu ama ..parçasının değiştirilmesi gerektiğini söylediler.


- Yeni tamir edildi ama şikayetlerim hala var.


- Yapılmadan önce daha iyi duyuyordum. Acaba bozulan parçanın yerine faklı bir parçamı taktılar?gibi şikayetlerdi.Bu şikayetler üzerine gördük ki insanlar servisten olması gerektiği gibi basit ama haklı hizmetler bekliyorlardı. Dört önemli nokta üzerinde durduk.

 

- Güvenilirlik
- Yedek parça stoku
- Konusunda uzman teknisyen ve test ekipmanları
- Hızlılık.Şu an ortalama bir ila üç gün içersinde cihazlarını servisimizden kullanıcıya teslim edebilmekteyiz.

 

Güvenilir ve kaliteli bir hizmet verebildiğimiz için gurur duyuyoruz.Servisimiz   HİZMET YETERLİLİK BELGESİ’ne sahiptir.