.
<<  Siemens  Centra  Serisi  >>
.
 
     
 

Tüm İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlanmış Bir Teknoloji Harikası...

Kişisel, doğal ve rahat dinleme deneyimi sağlar.

Centra konuşma kalitesini bozmadan ani sesleri yumuşatma özelliğine sahiptir. En saf ve en doğal ses seçeneklerini size sunar. Özellikle kalabalık ortamlarda yaşayan ya da çalışan bireyler için önemli bir avantaj sağlar. 

Sahip olduğu Veri Öğrenme Özelliği sayesinde kullanıcının hangi ses programını tercih ettiğini analiz eder ve bunu hafızasında tutarak benzer ortamlarda otomatik olarak kendini ayarlar.

 

Centra kullanıcısı günlük hayatında bir daha ses ayarı yapmak zorunda kalmaz. e2e teknolojisi ile çift cihaz kullananlar cihazlarını birbirleriyle uyumlu şekilde kullanabilirler.

     
3 Hafıza ve 16 Kanallı dijital sinyal işlemcisine sahiptir. Autophone özelliği ile otomatik olarak telefon moduna geçer ve size kullanma kolaylığı sağlar. Nano Teknolojisi ile kaplı olan Centra için kir ve nem artık bir sorun değildir.

 

Çınlamalara son; Konuşma kalitesini bozmadan ani seslerle (bardak kırılması, mikrofon uğultusu, sandalye gıcırtısı, çatal bıçak sesi gibi) başa çıkabilme kabiliyeti sağlayan ilk ve tek sistemdir. Hiç bir gürültü engelleyici sistem, rahatsız edici ani sesleri bastırmada ve konuşma ile gürültüyü ayırt etmekte CENTRA kadar hızlı ve seçici değildir.
En saf ve doğal ses seçeneklerini sunar. Özellikle kalabalık ortamlarda yaşayan ya da çalışan bireyler için önemli bir özelliktir.

Yaşam tarzınızı öğrenir; Kullanıcının hangi ortamda hangi ses programını tercih ettiğini analiz eder ve bunu hafızasında tutarak benzer ortamlarda otomatik olarak kendini ayarlar. Karşılaşılan her yeni durumu hafızasında kaydeder. CENTRA kullanıcısı, günlük hayatında bir daha ses ayarı yapmak zorunda kalmaz, öğrenilen değerler cihaz çalışmaya başladığında otomatik olarak hayata geçer.

Artık kontrol tamamen sizde; Çift cihaz kullanımında cihazların eşleşmesini gerçekleştiren son teknoloji ürünü bir cihazdır. Çift cihaz kullanıcıları için her iki cihazı da birbiriyle uyumlu hale getirmek oldukça zordur. CENTA e2e özelliği ile kablosuz olarak her iki cihazın birbiriyle uyumlu olarak çalışmasını sağlar ve bu sistem sayesinde bir tuşla iki işitme cihazı da kontrol altına alınabilir. Çift mikrofon sistemi, ses lokalizasyonunu geliştirir.

— Rüzgâr uğultusunu engelleme sistemi (eWindScreen) ve ıslık sesi (feedback) engelleme sistemi; Bu sistem özellikle cam açık araba kullanırken, doğa yürüyüşleri veya spor yaparken, deniz kenarında yürürken en çok ihtiyaç duyulan özelliktir.

— Nano kaplama (Nano coating); Cihazların en büyük sorunu kir ve nemden dolayı arızalanmalarıdır. CENTRA nano teknolojisiyle bu sorunu kökünden çözüyor; ter ve neme karşı maksimum direnç geliştirerek cihazınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

— Otomatik telefon moduna geçme (AutoPhone); Cep telefonu ve telsiz telefon dâhil olmak üzere her türlü telefon kullanımında otomatik olarak telefon moduna geçer ve sorunsuz bir şekilde kullanma kolaylığı sağlar.