.
<<  Beltone  Change  >>
.
 

Beltone Change herkes için bir çözüm sunar. Kolay kullanımlı gelişmiş teknolojisiyle daha iyi bir işitme sağlar. Daha iyi işitme : Düşündüğünüzden kolay Beltone olarak işitmenin iyileştirilmesinin anlık bir olay olmadığını anlamış bulunmaktayız; yeni cihazlara alışmak zaman alabilir. Beltone Change, bir işitme cihazından diğerine – veya ilk işitme cihazı kullanımına basit ve kolay geçiş yapmanıza yardımcı olur.

 

Beltone Change kulağınızda nasıl görünür? Resimde Komple-Kanal-İçi (CIC) işitme cihazı görülmektedir. Beltone’un en küçük kulak içi cihazı olarak nerdeyse görünmezdir. CIC modelleri kulağınız için özel olarak yapılır. Beltone Change işitme kaybınıza tam uyacak şekilde geniş yelpazede kulak içi modellerini sunar.

 

Kulak-Arkası-Alıcı Hoparlör Kanalda (RIE) veya Kulak-Arkası (BTE) işitme cihazları kulağınızın arkasında farkedilmez.. Doğrusunu söylemek gerekirse Beltone’un RIE modeli dünyadaki en küçük RIE modelidir. Resimdeki modeller Open fit ile gösterilmektedir. Kulak arkası işitme cihazının yüksek güçlü standart model mevcuttur. Bu model daha yüksek işitme kayıpları durumunda kullanılır.

 

İstediğiniz konuşma ve sesleri duyun; Beltone Change ortamdaki gürültüyü azaltırken konuşmaya odaklanmanızı sağlar - sonuç olarak her kelime net duyulur. Aynı zamanda can sıkıcı ıslık sesini de azaltır. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için gereken ses amplifikasyonuna adım adım ulaşılır.

 

Nerede olursanız olun daha iyi duyun; Günlük hayatınızda bulunduğunuz ortamlar değiştikçe işitme cihazınız da değişmelidir. İster birisiyle sessizce konuşun, televizyon izleyin yada partide/telefonda olun, Beltone Change’in ortama uyum sağlayacak programı veya özelliği mevcuttur.

 

Daha hakim ve özgür olun ; Beltone Change kullanımı kolay analog ses kontrolü seçeneği ile gelmektedir. Aynı zamanda benzer işitme cihazlarına oranla %40 daha uzun pil ömrü elde etmenize olanak sağlar.

 

Analogdan dijital işitmeye kolay geçiş yapın ; Analog – veya lineer – işitme cihazının sesi dijitale göre farklıdır. Bu alışma süreci gerektirir. Beltone Change’e özgü bir özellik olan Otomatik Kompresyon Adaptasyonu analogdan dijitale rahat, kolay ve kademeli geçiş sağlar.

 

Open fit; Bütün Beltone Change modelleri ile open fit kullanabilirsiniz. Bu seçim düşük ve orta işitme kaybı olanlar için uygundur. Open fitler kozmetik yönden çekici olup, kullanımı ise konforludur. Open fit’in doğal ses kalitesi ve kulakta tıkanıklık hissi yaratmayan rahat bir kullanımı vardır.

 

Standart güç; Beltone Change işitme cihazlarının kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde standart güç çözümü vardır.

 

Yüksek güç; Daha yüksek işitme kaybınız varsa Beltone Change bütün şekil ve tiplerde Kulak-Arkası, Kulak-Arkası-Alıcı, özel kalıp Kulak-İçi - yüksek güç versiyonları sunmaktadır.

 

Program seçici; Çoğu Beltone Change modeli ihtiyaçlarınıza ayarlı 3 çevresel program seçim butonu ile birlikte gelmektedir. Bununla manuel olarak programlar arası geçiş yapabilirsiniz.

 

Ses kontrolü ; Beltone Change modellerinde ses kontrolü mevcuttur. Bu ihtiyaç duyduğunuzda manuel ses ayarı yapmanıza olanak tanır.

 

Direct Audio Input ; Beltone Change’in Kulak-Arkası modelleri Direct Audio Input (DAI) özelliği barındırır. DAI radyo ve televizyon gibi ses kaynaklarının Beltone Change işitme cihazınıza doğrudanbağlanabilmesini sağlar.


Telecoil; Beltone Change  işitme cihazınızda telecoil özelliğine sahip olabilirsiniz.Telecoil çözümü sesi doğrudan işitme cihazına ileterek tiyatro ve havaalanı gibi yerlerde yarar sağlar.