.
<<  Phonak  Audéo YES  Serisi  >>
.
 
     
  Arka planda sesler olduğunda bile konuşmaları anlayabilir miyim?

Rüzgarlı bir günde taksiden inip caddeye çıktığınızı ve sonra gürültülü bir restorana girdiğinizi hayal edin. Audéo YES farklı dinleme durumlarını anında tanır ve otomatik olarak bu durumlara uyum sağlar. Audéo YES konuşmaya odaklanır ve arka plandaki sesleri azaltarak, gürültülü bir restoranda bile arkadaşlarınızla rahatça sohbet etmenizi sağlar.

 

     
Tüm elektronik cihazlarıma bağlanabilir miyim?

Aktif bir yaşam sürmek, telefon, televizyon, MP3 çalar, bilgisayar ve diğer ses kaynaklarını kullanmayı da kapsar. Audéo YES ile siz de modern iletişim ve eğlence sistemlerinin tüm avantajlarından eksiksiz olarak yararlanabilirsiniz.

Kablosuz özelliği olmayan veya kablosuz özelliği sağlamak için cihazın boyutunu büyüten rakip ürünlerin aksine, Audéo YES asla ödün vermez. Audéo YES dünyadaki en küçük tam kablosuz işitme cihazıdır.

Ayrıca myPilot kumanda merkezi size daha da fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sunar. Araba kullanırken veya bisiklet sürerken olduğu gibi konuşmacıyla yüz yüze olamadığınız durumlarda, işitme yönünüzü yana veya arkaya odaklamanıza olanak tanır.

 

Bir işitme cihazı benim kişiliğime ve yaşam tarzıma uyabilir mi?

Audéo YES sadece harika çalışmakla kalmaz, aynı zamanda harika bir görünüme sahiptir. Rahat ve şık cihazınız 17 farklı renk kombinasyonunda mevcut. Ayrıca eşsiz bir görünüm elde etmek için kabin kaplaması renkleri işitme uzmanınız tarafından kolayca değiştirilebilir.

 

Yenilikçi ve ödüllü tasarım
-Audéo YES kullanıldığında görünmezdir, göründüğünde ise çok çekicidir
-Küçük kabini ve hafif bağlantısı, benzersiz bir rahatlık ve görünüm sunar
-Seslerin gürültüde en iyi şekilde anlaşılabilmesi için, Audéo YES’in eşsiz tasarımında mikrofonlar en uygun şekilde konumlandırılmıştır.

Küçük, şık, rahat ve piyasadaki en iyi teknolojiye sahip bir işitme cihazı arıyorsanız, işitme uzmanınıza Audéo YES’i sorun.


Daha fazla duyun
Phonak’ın özel SoundRecover teknolojisi hayatın zengin ses yelpazesini oluşturan tüm sesleri size geri getiriyor – fısıltılar, düşen yapraklar, tavada cızırdayan yemekler ve daha da önemlisi konuşmanın temel elemanları.

 

Daha iyi anlayın
Konuşmaları anlamak için ihtiyaç duyduğunuz seslerin çoğu yüksek frekanslı seslerdir. İşitme kaybı bu önemli seslerin bir kısmını duyamamanıza neden olabilir ve bu durum özellikle gürültülü ortamlarda konuşmanın anlaşılmasını güçleştirir. SoundRecover ile tüm bu önemli konuşma parçalarını duyacak ve çok daha iyi anlayacaksınız.