Çağrı Merkezi : 0 332 353 55 11
KONYA'NIN İŞİTME MERKEZİ
Whatsapp : 0 549 678 68 85 - 0 549 678 68 86
İşitsen İşitme Cihazları Hakkımızda

İŞİTSEN İŞİTME CİHAZLARI MERKEZİ Konya olup; Karaman, Selçuklu, Seydişehir, Beyşehir, Akşehir ve Karapınar'daki şubeleri ile hizmet vermektedir.


Djital, bilgisayarla programlanabilir, UNITRON İşitme Cihazları, RESOUND İşitme Cihazları, HANSATON İşitme Cihazları ve REXTON İşitme Cihazları CE ve ISO 9001 Kalite Belgelidir.


Firmamız kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, şubeleri ile vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktadır. Diğer taraftan şubelerimizdeki işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Firmamızda;


  • UNITRON, RESOUND, HANSATON ve REXTON Markalı Kulak arkası ve kanal içi (BTE, ITE, ITC, CIC, RIE) işitme cihazı satışı,
  • Temizlik malzemeleri ve işitme cihazı koruma ürünleri satışı,
  • Kulak kalıbı yapımı, işitme cihazı tamir, bakım ve montajı,
  • İşitme cihazı pili satışı yapılmaktadır.

HEMEN ARA