.
<<  Interton Centro  >>
.
 
 

Ses veya kozmetikten ödün vermeden ayrıntılarla dolu bir hayat yaşamak isteyen kullanıcılar için mükemmel seçim.

 

Centro 6 aynı zamanda akıllı telefonlarını kullanmayı öncelikle tercih edenler için mükemmel bir çözümdür ve tüm Made for iPhone işlevlerinden yararlanmayı sağlamaya çalışmaktadır. Bu, bir ara adaptör olmaksızın, doğrudan işitme cihazlarında sesli arama ve müzik yayını yapabilmeleri anlamına gelir.

 

Aynı zamanda ses düzeylerini değiştirebilir ve programlarını doğrudan kendi iPhone’larında metin mesajı gönderirken kolayca seçebilirler. Interton Centro 6 mükemmel ses, mükemmel uyum ve Made for iPhone işlevselliği – bir arada sunar.

 

INTERTON TELEFON KLİPSİ 2

Bu küçük cihaz bluetooth ile telefon görüşmelerinizi ve müziklerinizi direkt olarak işitme cihazına gönderir. Güçlü sinyal ve etkili arka plan gürültü azaltması mükemmel konuşma ve ses temizliği sunar. Interton Telefon Klipsi 2 uzaktan kumandası ile ses ayarları ve işitme cihazı programları kontrol edilebilir.

 


INTERTON TV AKTARICISI 2

Bu özellik televizyondan, bilgisayardan veya diğer ses cihazlarından gelen sesleri direkt olarak işitme cihazına yönlendirir. Herhangi bir analog veya dijital ses kaynağına bağlanırken Interton Tv aktarıcısı 2, televizyon izlemenin keyfini yaşamanızı sağlar.
 


INTERTON UZAKTAN KUMANDA 2

Büyük LCD ekran işitme cihazı ayarlarını görmenizi, ayar yapabilmenizi ve kişisel tercihlerinize göre işitme cihazı ayarlarını kontrol edebilmenizi sağlar. Büyük butonlar ses kontrollerinin, programların rahatça yapılabilmesini garanti eder.

 


INTERTON MİNİ MİKROFON

Interton mini mikrofon konuşmaları direkt olarak işitme cihazınıza yönlendirir. Konferans ve restoran gibi zorlu dinleme ortamlarında bile ses ler doğrudan işitme cihazında duyulur. Basitçe mikrofonu aile bireylerinizden veya arkadaşlarınızdan birinin yakasına takın ve seslerinin doğruca kulağınıza ulaşmasını sağlayın. Yerleşik 3,5 mmlik jak ses kaynaklarına bağlantıyı sağlayarak en sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarabilmenizi sağlar.