.
<<  Firma  Profili  >>
 

İŞİT-SEN; işitme cihazları satış pazarlama ve odyoloji konusunda faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden  Firmamız,  bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Konya'da faaliyete başlayan İşit-Sen İşitme Cihazları Merkezi, çok sayıda cihaz bayiliğini de  elinde bulundurmaktadır. 

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

İŞİT-SEN İşitme Cihazları Merkezi;

 

Resound ve İnterton işitme cihazları, Beltone ve Earnet İşitme Cihazları, Helix ve Siemens işitme cihazları, Phonax ve Audibel İşitme Cihazları, Videx ve Unitron markalı işitme cihazlarının satışının yanında işitme cihazları yardımcı ekipmanların da pazarlamasını yapmaktadır.

Firmamız satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden müşteriye özgü çözümler üreterek, faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz; İşitme cihazları ve odyoloji cihazları ve satış sonrası hizmetinde "önce insan sağlığı" ilkesiyle çalışan dinamik bir şirket olmak misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz; Hizmet kalitesinden ödün vermeden Firmamızın isminin Türkiye işitme cihazı ve odyoloji sektöründe aranır markası haline getirmek hedefimizdir.

 

Değerlerimiz; Çalışanlarımız, partnerlerimiz, müşterilerimiz ve hastalarımızla olan ilişkilerimizde dürüst, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak temel değerlerimizdir.

                 
İŞİT-SEN
İşitme Cihazları Merkezi
                 
işitme cihazı fiyatı fiyatları,işitme cihazı Konya,işitme cihazı tamiri tamircisi tamiratı,Konya işitme cihazı tamircisi,Konya işitme cihazı fiyatı fiyatları

Konya Bernafon işitme cihazı fiyatı fiyatları,Konya Beltone işitme cihazı fiyatı fiyatları,Konya Earnet  işitme cihazı fiyatı fiyatları,Konya Helix işitme cihazı fiyatı fiyatları,Konya Audibel işitme cihazı fiyatı fiyatları

Kulak Arkası İşitme cihazı Cihazları konya,Kulak İçi İşitme cihazı Cihazları konya,Tam Kanal İçi İşitme cihazı Cihazları konya,Cep Tipi İşitme cihazı Cihazları konya,Çok Programlı İşitme cihazı Cihazları konya,Oticon Bernafon Beltone işitme cihazı cihazları Konya Oticon işitme cihazı cihazları,Konya Bernafon işitme cihazı cihazları,Konya Beltone işitme cihazı cihazları,Konya Earnet  işitme cihazı cihazları Earnet Helix Audibel işitme cihazı cihazları Konya,Oticon Bernafon işitme cihazı fiyatı fiyatları,Beltone Earnet  işitme cihazı fiyatı fiyatları Konya Helix işitme cihazı cihazları,Konya Audibel işitme cihazı cihazları,Konya Oticon işitme cihazı fiyatı fiyatları Helix Audibel işitme cihazı fiyatı fiyatları,en iyi işitme cihazı,en iyi işitme cihazı hangisi,işitme cihazı fiyat listesi,en ucuz işitme cihazı

işitme cihazı ödemeleri,işitme cihazı markaları,işitme cihazı nedir,Ahırlı işitme cihazı,Akören işitme cihazı,Akşehir işitme cihazı,   Altınekin işitme cihazı,